avcılar lokma döktürme

Avcılar Hayır Lokması

Avcılar Hayır Lokması

Avcılar hayır lokması döktürme ve Lokma dağıtma şirketi olarak avcıların mahalle ve sokaklarında hayır lokması dağıtımları devam ediyor hijyenik profesyonel ekiplerimizle hep daha kaliteliyi sizlere sunmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz Avcılar başta olmak üzere tüm Avrupa yakasındaki ilçelerde de lokma döküp dağıtabiliyoruz. Siz yeter ki isteyin gezici seyyar mobil araçlarımızla yani lokma arabalarıyla birebir istediğiniz adreste sıcak lokmalarımızı döküp şerbetleyip halkımıza servis ediyoruz.

Avcılar Lokmacı Kiralama

Avcılar Lokma Döktürme Fiyatları Ne Kadar?

Yıllardır 10 binlerce kişiye istenilen adreslere gelip yerinde lokma dağıtımı yaparak hayırlara vesile oluyoruz. Bütçenize uygun çeşitli sayılarda ekonomik fiyat politikasıyla lokma dağıtımınız devam etmektedir. Özel gün ve gecelerde Mevlit Kandil’inde, Berat Kandili, kadir gecesinde, Regaip Kandili ve Miraç Kandili gibi özel zamanlarda manevi hassasiyetin yoğun olduğu anlarda mübarek gecelerde insanlara lokma dağıtarak onların hayır dualarını alıp ölmüşlerinizin arkasından gönderebilirsiniz. 2.000 TL’den Başlayan Hayır Lokması Fiyatları.

Avcılar Lokma döktürme Fiyatı kaç para

Avcılar’da Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum

Zor geçen kötü günlerde vefat haberlerinden hemen sonra insanlara Hayır lokması ikram etmek geleneğimizde Ve dinimizin emrettiği hükümlerdendir. Bizler de modern hayatın yoğunluğunda insanımızı yormadan istedikleri noktalara gelip orada halkımıza hayır pilavı, hayır çorbası, hayır helvası ve hayır lokması ikramlarını da bulunabiliyorsunuz. Yeter ki siz isteyin sizi hiçbir zahmete sokmadan yormadan hayırlarınıza yardımcı olalım. Profesyonellik ve titizlik noktasında uzman ekiplerimiz sizlerin isteklerini yer verecek ve en şık şekilde lokmaları ve ürünlerimizi ikram edeceklerdir.

Avcılar Hayır Lokması Dağıtımı Yaptırmak Ve Lokma Arabalarında İnsanımıza Lokma İkram Etmek İsteyen Müşterilerimiz Bizleri Arasın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.