avcılar lokma döktürme

Avcılar Hayır Lokması

Avcılar’da Halkımıza Hayır Lokması Dağıtıyoruz

Avcılar Hayır Lokması – Genellikle cami çıkışlarında ya da merkezi yerlerde dağıtılan hayır lokması, İzmir’de uzun yıllardır gelenek haline gelmiş olan ancak ülkemizin geneline yeni yeni açılmaya başlamış olan bir faaliyettir. Mayalı hamurların yağda kızartılıp sonrasında şerbet ile tatlandırılması ile elde edilen lokma birçok ilimizde Halkımıza Ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. İzmir’den Tüm Türkiye’ye Yayılan Lokma Döktürme Hizmeti Şirketimiz Tarafından halka dağıtılmaya Devam Ediyor.

avcılar lokma dökme servisi

Avcılar Lokma Dökme %20 İndirimli

Artık bu gelenek İstanbul’a yerleşmeye başladı ve biz İstanbul Lokmacı Furkan Usta olarak bu lezzeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. En az 500 kişi için yapabildiğimiz hayır lokmasını 1.600 TL’den başlayan fiyatlara döküyor, ücretsiz olarak halka dağıtıyoruz. hamurlarımızı önceden hazırlayıp lokmanın döküleceği yere getirip makinelerimizin içine hamur koyup lokma dökmeye başlarız, kızdırdığımız yağda pişirdiğimiz lokmaları şerbetleyip gelen misafirlerimize ikram ederiz.

Avcılar hayır lokması fiyatları kaç para

Avcılar Hayır Lokması 7/24 Arayıp İletişime geçin

Eğer siz de Avcılar lokma döktürmek ve birçok insana muazzam bir lezzet şöleni yaşatırken bir yandan hayır dualarını ve iyi dileklerini almak istiyorsanız bizler bir telefon uzağınızdayız. Avcılar’da istediğiniz yere lokma arabalarımızla geliyor, standımızı kuruyor ve kendi ikramımız olan tabak ve çatallarla çıtır çıtır ve sıcacık olan lokmalarımızı bölge halkına lokma dağıtmaya başlıyoruz. Üstelik servis elemanları ve nakliye ücretsiz.

Avcılar’da Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Lokmacı Furkan’ı Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.