bağcılar lokma döktürme

Bağcılar Hayır Lokması

Bağcılar Hayır Lokmacısı

Bağcılar Hayır Lokması – Yıllardır İzmir’de özel günlerde, dini kutlamalarda, anma günlerinde ve sevinçli günlerde yerine getirilen hayır lokması geleneğini Bağcılar halkı ile buluşturuyoruz. Yıllardır ilimizde severek tüketilen ancak ücret karşılığı satılan lokma, artık İzmir’den alıp getirdiğimiz hayır lokması geleneği ile halk için ücretsiz hale geliyor. 7 den 77 ye her kesimden insanımızın çok sevdiği ve severek tükettiği lokmaları sizde çok beğeneceksiniz.

bağcılar hayır lokması dökme

Bağcılar Hayır Lokması Tüm Camilerde Lokma Döküyor

Lokma döktüren kişinin ödeyeceği bir ücret karşılığında en az 500 kişi doyuyor, Bağcılar lokma Döktürme geleneği sayesinde mutlu oluyor. Bayramlarda, merasimlerde, iş yeri açılışlarında, kandillerde, adak adamak istendiğinde, cenazelerde, cenazelerin 7’si, 40’ı, 52’si ya da senesinde insanların hayır dualarını almanızı sağlayan hayır duası aynı zamanda Bağcılar halkının damaklarını tatlandırıyor.

bağcılar hayır lokmacısı

Bağcılar Lokma Dağıtımı 2022 Yılı İndirimli Fiyatları Öğrenin

Bizler de İstanbul Lokmacı Furkan Usta olarak sizlere bu geleneği getirmekten ve sizler için lokma dökmekten gurur duyuyoruz. 500 kişiden 10.000 kişiye kadar verdiğimiz lokma hizmeti ile sizlerin hayır duası ve iyi dilekler almasına aracı oluyoruz. 900 TL’den başlayan fiyatlarımızla sizlere lokma ile birlikte tabak, çatal, nakliyat ve servis elemanı hizmetlerini de sunuyor, sizlere özel %20 indirimimiz ile lokma döktürmek isteyen kişileri de mutlu etmekten eksik kalmıyoruz.

bağcılar lokma döktürme istanbul

Bağcılar’da Hayır Lokması Döktürmek İsteyen herkes Bizi Arayabilir. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir