Bahçelievler Lokma Döktürme Fiyatları 

Bahçelievler Hayır Lokması hem damağımızı tatlandıran hem sokakta aç karnına bir yere giderken açlığımızı yatıştıran hem de upuzun bir sıraya hiç şikâyet etmeden girmemize sebep olan tek şey olarak sayılabilir. İzmir’de yıllardır gelenek olarak yerine getirilen hayır lokması, artık Lokmacı Furkan Usta ile İstanbul’da yıllarca halkımıza dağıtım yaptık. En ucuz lokmacı fiyatları sizler için vermeye devam ediyoruz. 

Hayır lokması döktürmek

Bahçelievler Hayır Lokması Döktürme Çok Ekonomik 

Sokakta, davetlerde, etkinliklerde upuzun bir sıraya girip sonunda muazzam bir lezzete şahit olmaya hazır olun. Bayramlarda, ramazanda, düğünlerde, sünnet düğünlerinde, nişan merasimlerinde, yeni doğan bir çocuk olduğunda, yeni iş yeri açıldığında, yeni ev alındığında, kandillerde, daha nice dini mübarek günlerde ve en üzgün günlerimizden biri olan cenaze günlerinde hayır lokması dağıtımı ile birçok insanın ağzını tatlandırabilir, bir yandan iyi dileklerini ve hayır dualarını alabilirsiniz. 

Bahçelievler hayır Lokması dağıtım hizmetleri

Lokma Döktürmek İsteyenler Ne Yapmalıdır

  1. Hayır Lokması Dağıtmak İsteyen Müşterilerimiz 0532 692 98 48 Numarayı Arayabilirler.
  2. Lokma Arabasında Lokma İkramı İçin Ölmüşlerinizin Seneyi Devresinde Bize Rezervasyon Yaptırmalısınız.
  3. Lokma Dağıtımı Yanında Hayır Pilavı İkramı Ve Hayır Helvası İkram Edebilirsiniz.
  4. Lokmacı Furkan Usta’yı, İstenilen Yere Davet edebilir ve lokma hayrı yapabilirsiniz.
  5. Lokma Döktürme İşinde, İstanbul’un En Büyük Firması Olmanın gurunu yaşıyoruz.
  6. Lokma Hayrı Yaptırmak isteyen hayır sahipleri özellikle kalabalık ve hareketli yerleri tercih etmeli, daha fazla insana ulaşmanın en iyi yolu budur.
  7. Hayırlara, Hayır Lokması Döktürmek için Lokmacı Furkan Usta’dan destek alın.
İstanbul Lokma döktürmek

Bahçelievler Lokmacı Kiralama Servisi 

Bahçelievler’de lokma dökmek için bizi tercih edebilirsiniz. En az 500 kişilik vereceğiniz lokma siparişleri için lokma arabalarımızla geliyor, standımızı kuruyor, ekipmanları ve elemanlarımızı sizler için hazır ederek istediğiniz gibi mis gibi çıtır çıtır ve sıcacık olan lokmalarınızı hazır edip dağıtıyoruz. İstanbul’da Avrupa Yakası Ve Anadolu Yakasındaki İlçelerdeki Tüm Camilerde on binlerce kişiye hayır lokması dağıtımında bulunduk. 

Bahçelievler Lokma Döktürme ve Bahçelievler Lokma Dağıtımı Hizmeti İçin İletişim Hattını Arayıp Bilgi Alın. 0532 692 98 48