Bahçelievler Hayır Lokması fiyatları

Bahçelievler Lokma Döktürme Fiyatları

Bahçelievler Hayır Lokması hem damağımızı tatlandıran hem sokakta aç karnına bir yere giderken açlığımızı yatıştıran hem de upuzun bir sıraya hiç şikâyet etmeden girmemize sebep olan tek şey olarak sayılabilir. İzmir’de yıllardır gelenek olarak yerine getirilen hayır lokması, artık Lokmacı Furkan Usta ile İstanbul’da yıllarca halkımıza dağıtım yaptık. En ucuz fiyatları sizler için yapmaya devam ediyoruz.

bahçelievler lokmacı

Bahçelievler Hayır Lokması Döktürme Çok Ekonomik

Sokakta, davetlerde, etkinliklerde upuzun bir sıraya girip sonunda muazzam bir lezzete şahit olmaya hazır olun. Bayramlarda, ramazanda, düğünlerde, sünnet düğünlerinde, nişan merasimlerinde, yeni doğan bir çocuk olduğunda, yeni iş yeri açıldığında, yeni ev alındığında, kandillerde, daha nice dini mübarek günlerde ve en üzgün günlerimizden biri olan cenaze günlerinde hayır lokması dağıtımı ile birçok insanın ağzını tatlandırabilir, bir yandan iyi dileklerini ve hayır dualarını alabilirsiniz.

lokma dökme fiyatları

Bahçelievler Lokmacı Kiralama Servisi

Bahçelievler’de lokma dökmek için bizi tercih edebilirsiniz. En az 500 kişilik vereceğiniz lokma siparişleri için lokma arabalarımızla geliyor, standımızı kuruyor, ekipmanları ve elemanlarımızı sizler için hazır ederek istediğiniz gibi mis gibi çıtır çıtır ve sıcacık olan lokmalarınızı hazır edip dağıtıyoruz. İstanbul’da Avrupa Yakası Ve Anadolu Yakasındaki İlçelerdeki Tüm Camilerde on binlerce kişiye hayır lokması dağıtımında bulunduk.

Bahçelievler Lokma Döktürme ve Bahçelievler Lokma Dağıtımı Hizmeti İçin İletişim Hattını Arayın. 0532 692 98 48