Bakırköy Hayır Lokması ne kadar

Bakırköy Lokma Hayrı Dağıtımı Yaptırın 

Bakırköy Hayır Lokması – Mayalı hamurun şekil verilerek yağda kızartılması ve üzerine şerbet dökülerek tatlandırılması ile hazırlanan lokma, yüzyıllardır Türk insanı tarafından sevilerek tüketilen bir tatlı olmuştur. Ortası delik halka şeklinde ve büyük misket şeklinde olmak üzere iki farklı şekilde sunulabilen bu tatlı, yıllarca İzmir kültürünün önemli bir parçası olarak hayır amaçlı döktürülmüş ve son yıllarda bu gelenek ülke geneline de yayılmıştır.  

Bakırköy Hayır Lokması Fiyatları

Bakırköy Hayır Lokması %20 İndirimli Fiyatlar 

İşte biz Lokmacı Furkan Usta olarak sizlere bu geleneği İstanbul’da da yaşatmaktan gurur duyuyoruz. İşyeri açılışlarınızda, sünnet düğünlerinizde, yeni doğmuş bir çocuğunuz olduğunda, nişan merasimlerinde, yeni ev ya da araba alındığında, kandillerde, bayram arifelerinde, ramazan ayında ve bütün bu mutlu günlerden ayrı olarak cenazelerde sizler için hayır lokması döküyoruz. Bakırköy’de lokma Döktürmek için bizi tercih edin.  

Bakırköy hayır Lokma dağıtımı

Lokma Döktürmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı 

İstanbul’un Avrupa Yakasında Hayır Lokması Dağıtımı Yaptırmak İsteyen Dostlarımız Gönül rahatlığı ile bizleri arayıp rezervasyon yaptırabilirler. 19 yıla yakındır lokma sektöründe hizmet veren işletmemiz, siz değerli hayır severlerin istekleri doğrultusunda lokma döküp dağıtmaktadır. Hayır lokması Döktürme Fiyatlarımız Hesaplı Ve İndirimlidir. 

Bakırköy Lokmacı Kiralama İçin 7/24 Arayın 

En az 500 kişiye hizmet verirken lokma arabası, seyyar lokma standı, çatal, tabak, nakliye ve servis elemanlarını da sizler için ücretsiz olarak getiriyor; lezzetli ve hijyenik Hayır lokmalarımızı 3.500 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Yıllardır en mutlu anlarda ve en hüzünlü zamanlarda yanınızda olup lokma döküp, dağıtmaya devam ediyoruz. 

Bakırköy'de hayır lokması dağıtmak ne kadar

Bakırköy’de Hayır Lokması Döktürmek Ne Kadar?

Bakırköy’de Lokmacı Kiralamak lokma hayrı yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizlere ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirler. Özellikle Bakırköy’de hareketli noktalarda döktüğümüz hayır lokması daha insana ulaşmış oluyor. En Çıtır Ve Hafif lokmaları sizlere ulaştırırken en kaliteli bir şekilde sizlere sunum yapmaktayız. 20 yıldır hayır lokmalarını dağıtırken halkımızın büyük beğenesini kazandık. Sizlerde bizi tercih ederken yanılmayacaksınız ve çok memnun kalacaksınız.

Bakırköy’de Lokma Dökmek ve dağıtmak için En Uzman Kadrolar Tarafından Sizlere Servis Ediliyor. Lokmacı Furkan İletişim Hattı 0532 692 98 48