Bakırköy Hayır Lokması

Bakırköy Lokma Hayrı Dağıtımı

Bakırköy Hayır Lokması – Mayalı hamurun şekil verilerek yağda kızartılması ve üzerine şerbet dökülerek tatlandırılması ile hazırlanan lokma, yüzyıllardır Türk insanı tarafından sevilerek tüketilen bir tatlı olmuştur. Simit şeklinde ve ufak küreler şeklinde olmak üzere iki farklı şekilde sunulabilen bu tatlı, yıllarca İzmir kültürünün önemli bir parçası olarak hayır amaçlı döktürülmüş ve son yıllarda bu gelenek ülke geneline de yayılmıştır.

bakırköy lokma dökme servisi

Bakırköy Hayır Lokması %20 İndirimli Fiyatlar

İşte biz Lokmacı Furkan Usta olarak sizlere bu geleneği İstanbul’da da yaşatmaktan gurur duyuyoruz. İşyeri açılışlarınızda, sünnet düğünlerinizde, yeni doğmuş bir çocuğunuz olduğunda, nişan merasimlerinde, yeni ev ya da araba alındığında, kandillerde, bayram arifelerinde, ramazan ayında ve bütün bu mutlu günlerden ayrı olarak cenazelerinizde, cenazelerinizin 7, 40 ve 52’lerinde, senelerinde sizler için hayır lokması döküyoruz. Bakırköy’de lokma Döktürmek için bizi tercih edin.

hayır lokması döktürme ve kiralama

Lokma Döktürmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

İstanbul’un Avrupa Yakasında Hayır Lokması Dağıtımı Yaptırmak İsteyen Dostlarımız Gönül rahatlığı ile bizleri arayıp rezervasyon yaptırabilirler. 19 yıla yakındır lokma sektöründe hizmet veren işletmemiz, siz değerli hayır severlerin istekleri doğrultusunda lokma döküp dağıtmaktadır. Hayır lokması Döktürme Fiyatlarımız Hesaplı Ve İndirimlidir.

bakırköy lokma döktürme hizmeti

Bakırköy Lokmacı Kiralama İçin 7/24 Arayın

En az 500 kişiye hizmet verirken lokma arabası, lokma standı, çatal, tabak, nakliye ve servis elemanlarını da sizler için ücretsiz olarak getiriyor; lezzetli ve hijyenik Hayır lokmalarımızı 800 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyoruz. yıllardır en mutlu anlarda ve en hüzünlü zamanlarda yanınızda olup lokma döküp, dağıtmaya devam ediyoruz.

hayır lokması bakırköy

Bakırköy’de Lokma Dökmek ve dağıtmak için En Uzman Kadrolar Tarafından Sizlere Servis Ediliyor. Lokmacı İletişim Hattı 0532 692 98 48