Başakşehir Hayır Lokması

Başakşehir Hayır Lokması

Başakşehir Lokma Döktürme

Başakşehir Hayır Lokması – İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta, mutlulukta üzüntüde sizler için hayır lokması döküyoruz. Siz de kötü zamanlarınızda insanların duasını almak ve kötülükleri savmak için, iyi günde ise insanların iyi dileklerini almak için hayır lokması döktürmek mi istiyorsunuz? Hiç şüphesiz ki adresiniz Lokmacı Furkan Usta. deneyimli ustalar tarafından hazırlanan lokma hamurları, yine tecrübeli elemanlar ile dökülüp dağıtılmaktadırlar.

Başakşehir Hayır Lokma Döktürme Servisi

Son derece lezzetli olan ve sıcak servis edilen çıtır çıtır lokmalarımızı kendi özel Hayır lokma arabalarımızda hijyenik bir şekilde yaparak Başakşehir halkına dağıtıyor, hem Başakşehir halkına bu lezzeti tattırıyor hem de sizlerin hayır duaları ve iyi dilekler toplamasına aracı oluyoruz. camilerde, düğünlerde, açılış organizasyonlarında ve kandil programlarında lokma hayrı yaptırmak isteyen müşterilerimizin hizmetindeyiz.

başakşehir hayır lokmacısı

Başakşehir Hayır Lokması Lokmacı Kiralama

Başakşehir lokma döktürme Servisi işi için bizleri tercih ediyor, son derece lezzetli lokmalarımızı dağıtarak birçok insanın gönlünü kazanıyor. Eğer siz de bu lezzeti Başakşehir halkı ile paylaşmak ve birçok kişinin hayır duasını almak istiyorsanız bir telefon uzağınızda sizleri bekliyoruz. En az 500 kişi için yaptığımız lokma servisimiz 1.600 TL’den başlıyor ve nakliye, servis elemanları, yeme içme araçları gibi birçok unsuru lokmanızın yanında ücretsiz olarak içeriyor.

başakşehir lokmacı

Başakşehir’de Hayır Lokması Döktürmek İsteyenler Bizi Arasın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.