Bayrampaşa Hayır Lokması

Bayrampaşa Hayır Lokması

Bayrampaşa Lokmacı Kiralama

Bayrampaşa Hayır Lokması – Yüzyıllardır severek tükettiğimiz, son yıllarda da hayır için dağıtılmaya başlanan tatlımız lokma; mayalı hamurun sıvı yağda kızartılması ve sonrasında şerbet ile tatlandırılması ile yapılır. Lokma Dökmeyi hayır amaçlı dağıtma geleneği uzun yıllardır İzmir kültürünün bir parçası olmuş iken artık bu gelenek ülkemizin geneline yayılmış, diğer şehirlerimizde de yerine getirilmeye başlanmıştır.

lokma döktürme bayrampaşa

Bayrampaşa Hayır Lokması 500 Kişilik 1.600 TL

Hayır lokması geleneği, sokakta lokma arabalarında yapılıp dağıtılan lokmaların bölge halkı tarafından alınıp afiyetle yenmesi ve lokmayı döktüren kişi için hayır duası etmesi ile yerine getirilmektedir. Hayır lokması Dökerek; düğün, sünnet, nişan merasimi, yeni iş yeri açılışı, yeni bir mülk satın alınması gibi sevinçli durumlarla birlikte cenazelerde de dökülebilir. hafifliği ve lezzeti ile halkımızın severek tükettiği lokmalar uzman kadrolar ve en hijyenik ekipmanlarla sizlere kusursuz hizmet anlayışı ile sizlerleyiz.

Bayrampaşa Lokmacı Kaliteli Hizmet Anlayışı

Bu geleneği yerine getirip hem Bayrampaşa halkına bir lezzet şöleni sunabilmeniz hem de Bayrampaşa halkının hayır duasını alabilmeniz için Lokmacı Furkan Usta hizmetinizde. Uygun ve indirimli fiyatları ve son derece hijyenik ortamda yapılan çıtır çıtır ve lezzetli lokmaları ile Bayrampaşa hayır lokması döktürmek isteyenlerin tercihi tabii ki Lokmacı Furkan Usta oluyor.

lokmacı kiralama bayrampaşa

Bayrampaşa’da Lokması Döktürmek Ve Lokmacı Kiralamak İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.