Bayrampaşa Hayır Lokması

Bayrampaşa Hayır Lokması Dağıtımı

Bayrampaşa Hayır Lokması Dağıtımı

Bayrampaşa Hayır Lokması Dağıtımı İçin Hiç Çekinmeden Arayın. Bayrampaşa’nın en eski lokmacısı olarak alanında sektörün liderlerinden olan lokmacı Furkan usta yıllardır en çıtır ve hafif lokmaları en hijyen şekilde sizlere sunmaya devam etmektedir. 100 binlerce kişiyi hayır lokmalarından İkram ettik, Lokma dağıtımlarını yiyen misafirlerin teşekkürlerine mazhar olduk. İstanbul’un Avrupa Yakası başta olmak üzere Anadolu Yakası ve çevre illere de lokma dökmek için gidiyoruz. Sizler de eş dost akrabalarınıza bu konuda bilgi verebilir ve hayırlara vesile olabilirsiniz. Birinci sınıf işçilik, uygun fiyat anlayışıyla %100 müşteri memnuniyeti ile lokma dağıtımları yapmaktayız.

Bayrampaşa hayır lokma ne kadar

Bayrampaşa hayır lokması fiyatları ne kadar?

Bu zamana kadar binlerce kurum kuruluş şirket ve bireysel olarak hayır sahiplerinin hayırlara vesile olduk her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin memnuniyetine göre hizmetler sunduk. İstenildiğinde zaman yuvarlak saray lokması yine istenildiğinde ortası delik halkı şeklinde İzmir lokmalarımızı dağıtabiliyoruz. İstanbul’un her nokta ve bölgesine mobil seyyar gezici araçlarımız da gidip hayır lokması döküp dağıtımlar gerçekleştirmekteyiz. Bayrampaşa Hayır Lokması Fiyatları 3.000 TL’den başlamaktadır.

Bayrampaşa hayır lokmacısı lokmacı kiralama

Bayrampaşa lokmacı kiralama hizmeti için arayın

Hayır lokması ikramının dışında hayır pilavı, mevlit pilavı, tavuklu pilav, etli pilav, ayran, tatlı, hayır helvası ve hayır çorbası gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur. İsteklerinize göre misafirlerinize veya halkımıza ikram edebileceğiniz farklı türlerde yiyecek ve içeceklerimiz de mevcuttur. Özellikle Ramazan aylarında Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu ikramlarımız da vardır, yine vereceğiniz bir iftar programında misafirlerinize hayır pilavı ve hayır lokması ikram edebilirsiniz. Lokmacı kiralamak ve lokma döktürmek istiyorum diyorsanız biz her zaman burada hizmetinizdeyiz.

Bayrampaşa lokma Döktürme hizmeti

Osmanlı’dan ta günümüze kadar gelen bu lezzet günümüzde bizler tarafından devam ettiriliyor. Osmanlı’da hayır hasenat yapmak isteyenler cenazelerde mevlitlerde ve cami çıkışlarında cemaate hayır lokmaları dağıtırlardı. Bizler de bu geleneksel ve dinimizce de sevap sayılan bu ikramı sizler adına istediğiniz bölgelerde yapmaktayız. Sizler de lokma siparişi verebilir, şirketimize rezervasyon yaptırıp bizleri bölgenize davet edebilirsiniz.

Hayır lokması döktürmek ve lokma arabaları kiralamak için Bayrampaşa’da bizlere ulaşabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir