hayır lokması beşiktaş

Beşiktaş Hayır Lokması

Beşiktaş Hayır Lokması

Beşiktaş hayır lokması dağıtımı özel hazırladığımız tasarımla minibüs ve kamyonetlerimizle yapılmaktadır. Lokma arabalarımız içinde bulunan lokma tezgahları ve lokma makinesinde sıcak bir şekilde pişirip dağıttığımız lokma tatlıları hayırseverlerin ikramları sayesinde halkımıza servis edilmektedir. Hayır lokması döktürmek hayırlara vesile olmak için şirketimizi arayıp sizlerde sipariş verebilir rezervasyon yaptırabilirsiniz. Birinci sınıf kaliteli hizmet anlayışıyla Lokmacı Furkan Usta 20 yıldır sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

beşiktaş lokmacı kiralama lokma döktürme

Beşiktaş Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum

Beşiktaş’ın tüm cadde, sokak ve camilerinde hayır noktası döktürmek işini lokman ustalarımız en çıtır ve hafif şekliyle sizlere sunmaktadırlar. Hayır Lokma dağıtımı yapmak ölmüşlerinin arkasından dua ettirmek ve bir nebze sevap kazanmak için yapılacak en güzel hasletlerden birisidir. 750, 1.000, 1.500 Ve 2000 kişilik lokmalar dağıtabilirsiniz.

Beşiktaş hayır lokması dağıtımı kaç para

Beşiktaş’ta En Lezzetli Lokmaları Bizlere Döktürün

Hayır Lokma dağıtımları özellikle halkımızın kalabalık olduğu noktalarda yaptırırsanız daha çok insana ulaşmış oluruz. Tenha ve sokak arası yerlerde lokma dağıtımlarını istediğimiz oranda yapamıyoruz, bu da daha az insana ulaşmış oluyoruz o yüzdendir ki büyük camilerin veya halkın yoğun olduğu caddelerde lokma dağıtmanızı tavsiye ediyoruz.

Beşiktaş Hayır lokması, lokma dağıtımı

Beşiktaş Lokmacı Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Hayır lokması dağıtımı açılış organizasyonu düğün organizasyonu veya cami çıkışı veya bir cenaze esnasında halkımıza ikram edebileceğiniz hayır lokması yanında tavuklu pilav, ayran ve tatlı hizmetimizde mevcuttur. Yine hayır helvası ve hayır çorbası hizmetimizde mevcuttur. Lokmacı Şirketimiz yıllardır hep uygun fiyat ve kaliteli ürün dağıtım hizmetiyle insanımızın teşekkürlerine mazhar olmuştur. Onların takdirlerini her zaman almıştır siz de gönül rahatlığıyla bizleri arayabilir fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Beşiktaş’ta Hayır Lokması Dağıtmak Ve Lokma Döktürmek İsterseniz Biz Burada Hizmetinize Talibiz. Lokma Döktürme İletişim 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir