hayır lokması beşiktaş

Beşiktaş Hayır Lokması

Beşiktaş Hayır Lokması

Beşiktaş Hayır Lokması – Osmanlı zamanında sadece saraylarda tüketilen lokma, günümüzde istenen her yerde ve her zamanda dökülüp insanlara dağıtılmaktadır. Bu iş için lokma arabaları ve lokma stantları kullanılmakta, lokma firmamızı ve arabalarımızı istenen yere çağırarak o bölgenin halkına lokma dağıtılmaktadır. Çok sevilerek tüketilen bir tatlımız olan lokmanın döktürülüp dağıtılması, hayır amaçlıdır.

lokma dağıtımı ve ikramı

Beşiktaş Hayır Lokması %100 Müşteri Memnuniyeti

Lokma döktürmenin asıl amaçları arasında yiyenlerin ağzını tatlandırmak ve bu kişilerin hayır dualarını alarak iyi işlere vesile olmak ya da kötülükleri savmak vardır. Böylece hem insanlara harika bir lezzet sunulup karınları doyurulmuş, hem de bu kişilerin hayır duası alınıp işlerimizin rast gitmesi sağlanmış olur. Bizler Lokmacı Furkan Usta olarak uzun yıllardır var olan bu geleneği sizlere sunuyoruz.

beşiktaş hayır lokmacısı

Beşiktaş Hayır Lokmacısı %20’ye Varan İndirimler

Beşiktaş’ta yaşayan ve hayır lokması döktürmek isteyen kişiler için bir telefon uzağınızdayız. Beşiktaş lokmacı Kiralama hizmetimiz ile Beşiktaş halkına muhteşem bir lezzet sunarken sizlerin de hayır duası almasına vesile oluyoruz. En az 500 kişi için yapılan lokma dökme hizmetimiz bütün ekipmanlar ve elemanlar dahil olarak 1.600 TL’den başlamaktadır. İstanbul’un Her Noktasında İstediğiniz Her Saat Diliminde, İstediğiniz Sayıda Lokma Döküp Dağıtıyoruz.

Beşiktaş’ta Lokma Döküp Dağıtmak Ve Hayırlara Vesile Olmak İstersiniz Lokmacı Furkan Usta’ya Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.