Beykoz Hayır Lokması

Beykoz Hayır Lokması

Beykoz Lokmacı Kiralama Fiyatı

Beykoz Hayır Lokması – Yüzlerce kilometre uzaktan sizler için getirdiğimiz hayır lokması geleneği ile hizmetinizdeyiz. Cenazelerinizde, mevlit okutmak istediğinizde, sünnet düğünlerinizde, söz ve nişan merasimlerinizde, cuma günleri ve kandil günlerinde, açılışlarınızda ve dilediğiniz bütün özel günlerinizde sizler için lokma dökmenin gururunu yaşıyoruz.

beykoz lokma döktürme

Beykoz Hayır Lokması %100 Müşteri Memnuniyeti

Lokmacı Furkan Usta olarak bütün özel günlerinizde lokmanızı döküp dağıtıyor, hayrınıza duaları topluyoruz. En az 500 kişiden 5000 kişiye kadar hizmet verdiğimiz lokma arabaları ve stantlarımız ile davetlilerinize ya da istediğiniz bölgenin halkına ücretsiz lokma dağıtıyoruz. Sizlerin ödeyeceği düşük bir ücret karşılığında birçok insan hem mükemmel bir lezzet tadıyor hem de karın doyurmuş oluyor. mobil lokma arabaları ve seyyar lokmacı kiralama hizmeti ile yıllardır sizlerle en mutlu ve hüzünlü anlarınızda yanınızdayız.

lokma dökme beykoz

Beykoz Lokma Döktürme %20 ye Varan İndirimler

Beykoz hayır lokması hizmeti isteyen kişiler, sizler için bir telefon uzağınızdayız. İstediğiniz kişi sayısına göre ücretlendirme ve size özel indirimler uygulayabileceğimiz lokmalarımız 500 kişi için 1.600 TL’den başlıyor. Çatal, tabak, nakliye ve elemanlar ücrete dahil olmak üzere çıtır çıtır ve sıcacık olan lezzetli lokmalarımızı insanlar için döktürebilir, dağıtabilir ve birçok kişiye harika bir lezzet şöleni yaşatabilirsiniz.

Beykoz Hayır Lokmasını Camilerde Döküyoruz. Lokmacı Kiralama Hizmeti İçin İletişime Geçin. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.