Fatih Hayır Lokması

Fatih Hayır Lokması

Fatih Hayır Lokması

Fatih Hayır Lokması Dökerek Hayırlara Vesile Oluyor. İzmir’in hayır lokması döktürme geleneğini sizlerle buluşturuyoruz. Yıllardır severek pişirilip tüketilen, İzmir’de ise hayır amaçlı döktürülüp dağıtılan lokma, çıtır çıtır ve sıcacık olmasıyla çokça tercih ediliyor. Hayır lokması, dökülüp dağıtılarak hem insanların ağızlarını tatlandırıyor hem aç kişilerin karnını doyuruyor hem de lokmayı döktüren kişiye iyi dilekler getiriyor.

fatih lokmacı kiralama fiyatı

En Kaliteli Hizmet, En İyi Fiyat Politikası

Bayramlarda, merasimlerde, iş yeri açılışlarında, dini kutlamalarda, adak adamak istediğinizde, cenazelerde, cenazelerin 7’si, 40’ı, 52’si ya da senesinde lokma döktürüp bölge halkına dağıtarak kendilerinin hayır duasını alabilirsiniz. 17 Yıldan beridir Hayır lokması dökmeye devam eden lokmacı furkan usta, hep daha iyi hizmet ve hep müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam ediyor.

lokmacı fatih

Fatih Hayır Lokması Çok Ekonomik Fiyatlarla Hizmetinizde

Düğününüz, nişan merasiminiz, sünnet düğününüz, iş yeri açılışınız, kutlamanız, cenazeniz ya da tamamen kendi isteğinize bağlı olarak düzenlediğiniz bir faaliyetiniz mi var? Lokmacı Furkan Usta, lezzetli ve çıtır çıtır lokmaları ile etkinliklerinizdeki kişilerin ağızlarını tatlandırmak için hizmetinizde. 500 kişiden 10.000 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Hizmetlerimiz ise çatal, tabak, nakliye, servis elemanları ve lokma dahil olmak üzere 1.100 TL gibi uygun bir ücretten başlıyor. Sayemizde Fatih’te lokma döktürme geleneğini doya doya yaşayabiliyor.

Fatih’te Lokma döken firmamızı arayarak bilgi alın. Lokmacı Kiralama İletişim Hattı 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.