güngören hayır lokması

Güngören Hayır Lokması

Güngören Lokma Dökme Fiyatları

Güngören Hayır Lokması – Uzun yıllardır İzmir ilinde bir gelenek haline gelmiş olmasına rağmen bizim güzel ilimizde ücretli olarak dağıtılan lokma, artık hayır lokması adı altında Güngören halkına ücretsiz olarak dağıtılıyor. Güngören hayır lokmacısı geleneğine sizin sayenizde, Güngören’in güzel insanları sayesinde kavuşuyor. Tecrübeli Tatlı Ustaları En Çıtır, En Leziz lokmaları Döküp Siz Değerli Halkımıza Dağıtım Yapıyoruz.

Güngören lokma dökme hizmeti

Lokma Dökmek İçin İletişime Geçin

Düğün, sünnet düğünü, söz ya da nişan merasimi, yeni iş yeri açılışı, bayram kutlamaları, kandiller ve özel dini günler gibi birçok mutlu gününüzde sizler için Güngören halkına lokma döküyor, Güngören halkını mutlu ederken bir yandan sizlerin halk tarafından hayır duaları almanıza aracı oluyoruz. Lokma Dökme ile Hayırlı İşler Yaptırmak İsterseniz Bize Ulaşın.

güngören hayır lokmacısı

Güngören Hayır Lokması %20’ye Varan İndirimler

Bütün bu güzel günlerin yanı sıra cenazelerinizde ve cenazelerinizin 7’sinde, 40’ında, 52’sinde ve senelerinde de sizler için hayır duası dökerek vefat eden yakınlarınız için dua edilmesini sağlıyor, ruhlarının rahata kavuşmasına vesile oluyoruz. Peki biz kim miyiz? Biz, 30 yıllık tecrübemizle ve profesyonel lokmacı kadromuzla istediğiniz her an her yere özel lokma arabalarımızla gelip sizlere hizmet veren Lokmacı Furkan Usta. Her türlü özel gününüzde sevincinize sevinç katarken üzüntünüzde sizlere destek vermek için varız.

Güngören’de Camilerde Hayır Lokması döktürmek istiyorum Diyorsanız Biz Buradayız. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.