Kadıköy Hayır Lokması

Kadıköy Hayır Lokması

Kadıköy Lokmacı Kiralama Servisi

Kadıköy Hayır lokması geleneği, yıllardır ülkemizde var olan ve son yıllarda yaygınlaşmaya başlamış olan bir faaliyettir. Hayır lokması genellikle mevlit zamanlarında, iş yeri açılışlarında, düğün zamanlarında, sünnet zamanlarında, hastanede hasta bir tanıdığı olan kişiler tarafından, cenazesi olan kişiler tarafından döktürülür. siz isteyin biz istediğiniz saatte istediğiniz tarihte gelip sorunsuz sıkıntısız lokma döküp hayırlara vesile olalım.

Lokma Dökmede %100 Müşteri Memnuniyeti

Birçok farklı amaca hizmet eden hayır lokmasının temel amacı kötülükleri savması ve iyilik getirmesidir. Örneğin düğün sahibi olan çiftin hayrına gelin ve damadın mutlu bir evliliği olması için ya da sünnet düğünü zamanlarında baştan kötülükleri savması için dökülüp dağıtılır. Böyle zamanlarda insanların ağızlarını tatlandırması için sıcacık ve çıtır çıtır bir şekilde servis edilen lokma, şerbetli ve hafif bir tatlı olması nedeniyle birçok kişi tarafından severek tüketilmektedir.

kadıköy hayır lokması

Kadıköy Hayır Lokması Fiyatları %20 İndirimli

Biz Lokmacı Furkan Usta olarak bu hizmeti sizlere getirmekten gurur duyuyoruz. Özel lokma arabalarımız ve lokma stantlarımızla Kadıköy hayır lokması döktürmek isteyen kişiler için hazır bekliyoruz. Çatal, tabak, nakliye ve elemanların fiyata dahil olduğu ve az 500 kişi için verdiğimiz lokma hizmetimiz 1.600 TL’den başlamaktadır. ister 500 kişi, ister 10.000 kişilik lokmalar dökebiliyoruz.

Kadıköy Lokmacı Kiralama Şirketimizi Arayın Bilgi Alın Ve Sizde Ölmüşleriniz İçin Lokma Dağıtın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.