Toplu Tavuklu Nohutlu Pilav Dağıtımı 

Toplu Pilav Dağıtımı ve İkramı için lokmacı Furkan usta yine hizmetinizde. Lokmanın yanında en lezzetli ve mis gibi tadıyla her kesimin severek tükettiği tavuklu ve nohutlu pilav dağıtımı için firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Minimum 50 kişilik siparişler almaktayız, Maksimum sınırımız yoktur sizin istediğiniz sayılarda pilav ikramı için bizimle iletişime geçin. 

hayır pilavı arabası kiralama

İstanbul Hayır Pilav Dağıtım Ve Siparişi 

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Yapacağınız Etkinlik Ve Faaliyetlerde Misafir ve davetlilere ikram edeceğiniz nohutlu pilav için şirketimiz her zaman hizmetinizde. Piyasaya göre uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır en hüzünlü ve mutlu günlerde hizmetinizdeyiz. Bizden talep edin biz istenilen adres ve konumlara gelip araba ve tezgahlarımız ile hayır pilavı dağıtıyoruz. 

etli pilav dağıtımı fiyatları

Mevlüt Pilav Satışı Ve Siparişi için arayın 

Toptan Pilav siparişi ve satışı Hakkında bilgi alıp organizasyonlarda pilav ikramında bulunabilirsiniz. En lezzetli ve mis gibi tadıyla halkımızın severek tükettiği toplu pilav dağıtımını pilav arabaları, pilav standı ve mobil pilav arabaları ile servis yapmaktayız. Cenazelerde, cuma namazı çıkışında ve mevlüt programlarında davetlilere ve misafirlerinize pilav dağıttırabilirsiniz. Siz isteyin biz istediğiniz tüm adreslere gelip hayırlara vesile olalım. 

Toplu Pilav Dağıtımı Fiyatları Çok Uygun 

  • 100 Kişilik Nohutlu Tavuklu Pilav Dağıtımı, Tulumba Tatlısı + 100 Ayran 6.500 TL 
  • 200 Kişilik Tavuklu Nohutlu Pilav Satışı, Lokma Tatlısı + 200 Ayran 12.000 TL 
  • 300 Kişilik Nohutlu Tavuklu Pilavcı İkramı, Tatlı + 300 Ayran 18.000 TL 
  • 400 Kişilik Tavuklu Pilav, Tatlı, 400 Ayran 24.000 TL 
toplu pilav dağıtımı fiyatları

Hayır Pilavı İkramları Çok Hesaplıdır 

Ülkece en çok sevdiğimiz yemeklerin başında yer alan tavuklu pilav pek çok organizasyonun ve kutlamanın da ana kahramanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle mevlüt, düğün, sünnet gibi farklı organizasyonlarda ikram edilmek üzere en çok tercih edilen yemek tavuklu pilav olarak karşımıza çıkmaktadır. Hayır Pilavı İkramı Konusunda Lokmacı Furkan usta hem lokma hem de pilav dağıtımına devam ediyor. 

Hayır pilavı, mevlüt pilavı kaç para

Hayır Pilavı Dağıtmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Mevlüt pilavı siparişleri için şirketimizi arayabilir, rezervasyon yaptırabilir uygun ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz noktada dilediğiniz saatte seyyar pilav arabalarıyla hayırlara vesile oluyoruz. İster tavuklu pilav, ister etli pilav, ister tatlı, ister ayranlı bir şekilde sizlere sunum yapabiliyoruz.

Toplu pilavı dağıtımı sipariş hattımızı arayın

Mevlüt Pilavı Yanında Hayır Çorbası Ve Hayır Helvası İkram Edebilirsiniz

Hayır pilavı dağıtımı dışında hayır helvası, hayır çorbası ve aşure dağıtımları mızda mevcuttur. İşinin ehli pilav ustalarımız en lezzetli ve tereyağlı pilavları sizler için pişirirken, tavuklu ve etli servis ettiğimiz ikramlarımızı çok beğeneceksiniz. İster cenazede, ister bir mevlit programında veya isterseniz bir cuma namazı çıkışında hayır yapmak istersiniz biz her zaman hizmetinizdeyiz.

hayır pilavı dağıtmak istiyorum

Tavuklu Pilav Dağıtım Hizmetleri Çok Ekonomik Fiyatlarla 

Hem oldukça lezzetli hem de doyurucu ve şık servis edilebilen bu ürün pek çok organizasyonun bir vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır. Sizler de eğer profesyonel ve kaliteli bir şekilde çalışan güvenilir bir organizasyon firması arıyorsanız Yemek organizasyon firmamız sizler için en doğru tercih olacaktır. Eğer sizler de Tavuklu pilav Fiyatları arasında en uygun fiyatlarla oldukça kaliteli bir şekilde hizmet sunan firma arıyorsanız Lokmacı Furkan Usta organizasyon firmamızı tercih edebilirsiniz. 

En Lezzetli Tavuklu Pilav İkramı Bizde 

Bizlerle iletişime geçerek dilediğiniz kişi sayısına özel olarak tavuklu pilav yaptırma şansını elde edebilirsiniz. Tavuklu pilav siparişiniz teslim edileceği gün özel olarak taze bir şekilde pişirilir ve sıcak bir şekilde teslim edilir. Tavuk kolay bozulan bir yiyecek olduğu için bu konuda son derece titiz davranan firmamızı tercih edebilirsiniz. 

hayır pilavı sipariş hattı
İstanbul Toplu Pilav Dağıtım İkramı Ve Pilav Arabası Kiralama Servisi İçin Bizi Ulaşın. 0532 692 98 48