Üsküdar hayır Lokması

Üsküdar Hayır Lokması

Üsküdar Hayır Lokmacısı Kiralama

Üsküdar Hayır Lokması İle İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Üsküdar’da lokma dağıtmak için bizi tercih ediyor. Biz, Lokmacı Furkan Usta olarak profesyonel lokmacı ekiplerimizle, özel stant ve lokma arabalarımızla hayır lokması döküyoruz. 20 yıldır sizlere hizmet etmekten, hayır lokması döküp hayır dualarını toplamanıza aracı olmaktan gurur duyuyoruz. güler yüzlü hizmet, uygun fiyat politikası ile lokma dökmede lider firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Üsküdar hayır Lokma Arabası İle Lokma Dağıtımı hizmeti

Hayır Lokması Dağıtımı Fiyatları Kaç Para?

  1. 600 Adet Lokma İkramı 1.600 TL
  2. 750 Adet Lokma Dağıtımı 1.700 TL
  3. 1.000 Kişilik Hayır Lokması Döktürme 2.000 TL
  4. 1.500 Kişilik Lokma Döktürme Fiyatımız 2.500 TL
  5. 2.000 Kişilik Lokmacı Kiralama Hizmeti Ücreti 3.000 TL
üsküdar lokmacı fiyatları

Üsküdar Hayır Lokması Çok Hesaplı Fiyatlarla

Uzun yıllarca sokaklarda ücretli olarak satın alınan lokmaları sizin sayenizde Üsküdar halkına ücretsiz olarak sunuyoruz. Düğün, sünnet düğünü, söz ve nişan merasimi, yeni doğum yapılması, yeni iş yeri açılışı, yeni bir ev, araba ya da mülk satın alınması gibi sevinçli günlerinizde sizlerin yanında olup bu günler için hayır lokması dağıtıyoruz. senelerdir hayırlara vesile olmaya devam ediyoruz. Adı Aklınızda, tadı damağınızda kalır.

üsküdar lokma dökme servisi

Lokma Döktürmek İçin Bize Ulaşıp Ve Bilgi Alabilirsiniz.

cenazelerinizde, cenazelerinizin 7’sinde, 40’ında ve 52’sinde de hayır lokması dağıtarak vefat eden yakınınızın dualar almasına ve ruhunun ferahlamasına katkıda bulunuyoruz. En az 500 kişiden başlayıp 10.000 kişiye kadar lokma dökebiliyor, 1.600 TL’den başlayan fiyatlarımızla ve sizlere özel %20 indirimimizle gönüllerinizde taht kuruyoruz. Hem uygun fiyatlarımızdan faydalanıyor hem de Üsküdar halkının hayır dualarını kazanmış oluyorsunuz.

Üsküdar Lokma Döktürme Firması Olarak En Kaliteli Hizmeti, En Uygun Koşullarda Sunuyoruz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.