Zeytinburnu Hayır Lokması

Zeytinburnu Hayır Lokması

Zeytinburnu Hayır Lokmacısı Kiralama

Zeytinburnu Hayır Lokması İle Uzun yıllardır başkalarından duyup da merak ettiğimiz hayır lokması geleneği artık biz İstanbul halkının da hizmetine sunuluyor. Lokmacı Furkan Usta olarak İzmir’den alıp buraya getirdiğimiz hayır lokması geleneğini sizlere de yaşatmak istiyoruz. kaliteli hizmet, ucuz fiyatlarımızdan memnun kalacaksınız. %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. 17 senelik tecrübe ile iyi günde kötü günde hep yanınızdayız.

Zeytinburnu lokma dökme arabası kiralama

Lokma Dökmede Neler Getiriyoruz?

  1. Lokma Hamuru
  2. Lokma İçin Şerbet
  3. Lokma Tabakları
  4. Çatal, Peçete
  5. Lokma Tezgahı Ve Makinesi
  6. Lokma Arabası Mobil
  7. Led Tabela Rahmetlinin Adını Yazıyoruz
  8. Lokma Ustaları (2 Kişi)
zeytinburnu lokmacı kiralama fiyatı

Zeytinburnu Hayır Lokması Çok Uygun Fiyatlar

Sizler de hayır lokması döktürerek etkinliklerinizde davetlilerinize harika bir lezzet şöleni sunabilir, özel günlerinizde ya da dini günlerinizde bölge halkına dağıtarak insanların iyi dileklerini alabilir, cenazeniz olduğunda ya da cenazenizin 7’si, 40’ı ya da 52’sinde lokma döktürüp yine gelenlere dağıtarak vefat eden kişi için insanların duasını alıp ruhuna ferahlık getirebilirsiniz.

Zeytinburnu lokmacı fiyatları

Zeytinburnu Lokma Döktürme Servisi Ne Kadar?

Lokmacınız olarak bizler, Zeytinburnu hayır lokması döktürmek isteyen kişiler için hizmetinizdeyiz. En az 500 kişilik lokma döküyoruz ve sizlere özel indirimler uyguluyoruz. 500 kişilik hayır lokmamız 1.100 TL’den başlıyor ve çatal, tabak, servis elemanları, lokma arabası, lokma standı ve nakliyeyi bu ücrete dahil ediyoruz. Son derece hijyenik ortamda yapılan çıtır çıtır, sıcacık ve lezzetli lokmalarımız ile en özel günlerinizde sizler misafirlerinizin ağızlarını tatlandırabilin diye için çalışıyoruz.

Zeytinburnu Lokmacı Kiralama Ve Zeytinburnu Lokma Dökme Hizmeti İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.