Zeytinburnu Hayır Lokması

Zeytinburnu Hayır Lokması

Zeytinburnu Hayır Lokması Fiyatları Ne Kadar

Zeytinburnu Hayır Lokması dağıtımı, lokma arabalarımız da sizlere en şık ve en özel haliyle sunulmaktadır. Cenazelerde hayır lokmaları döküp dağıtıyoruz, özel zamanlarda üzüntülü olduğunuz anlarda gelen misafirlerinize ne ikram edeceğiniz hiç düşünmeyin. Seyyar Mobil lokma arabalarıyla hayır çorbası, hayır helvası ve hayır pilavı da ikramı yapılmaktadır. Sizin adınıza istediğiniz noktaya gelip, istediğiniz saatte en kaliteli hizmet anlayışıyla hayır lokma dağıtımlarını bizlere yaptırabilirsiniz.

Zeytinburnu Hayır lokmacısı

Zeytinburnu Hayır Lokması Dağıtımı Ne Kadar?

Zeytinburnu’nda yapacağınız düğün davet açılış ve çeşitli organizasyonlarda lezzetli bir lokma ikramı yapmak isteyen misafirlerimizin en uygun fiyatları sizler için sunmaktayız. 750 kişilik lokma dağıtımları 2.500 liradan başlamaktadır. Lokma dökme dağıtım fiyatlarımız gidilen yerin uzaklığına göre ve dökülecek lokma adetinin durumuna göre değişim göstermektedir.

mevlüt pilavı hayır lokması dağıtımı

Lokma Döktürmede 20 Yıllık Deneyim

Cuma namazı çıkışları, mevlit programları, bayramlarda ve Ramazan ayının iftar programlarında teravih çıkışlarında gönül rahatlığıyla şirketimizi arayıp hayır lokmalarını hayırlara vesile olmak için döktürebilirsiniz. Tecrübeli Lokma Ustaları en çıtır lokmaları halkımıza döküyor.

Zeytinburnu’nda lokma döktürmek istiyorum

Lokma döktürmek istiyorsunuz ve nereden nasıl yardım alacağınızı bilmiyorsunuz. Bu konuda yıllara dayanan tecrübemizi en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan Lokmacı Furkan Usta Zeytinburnu’nun tüm cadde, sokak, mahalle ve camilerinde hayır lokmaları döküp dağıtmaktadır. 500 kişiden, 10000 kişiye kadar hayır lokması dağıtmak isteyenler bizlere ulaşabilirler.

en ucuz lokma döktürme

Hayır Lokması Siparişleri İçin Bize Ulaşın

Size bir telefon kadar uzağız bizleri sosyal medyadan instagram üzerinden youtube kanalımızdan internet sitelerimizden ve whatsapp üzerinden iletişim kurabilir bilgi alabilir ve sizler de kaliteli hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti %10’a varan indirimli ve kampanyalı fiyatlarımızla sizler de lokma döktürebilir ve ölmüşlerinin arkasından dualar gönderebilirsiniz.

Zeytinburnu lokma döktürme

İstanbul’da Lokma Döktürmek İstiyorum Fiyatı Ne Kadar?

  • Minimum Hayır Lokması Dağıtımı Ücreti 3.000 TL
  • Standart Lokma Dağıtımı Fiyatı 4.000 TL
  • Yüksek Lokma Döktürme Fiyatı 5.000 TL
  • Maksimum Hayır Lokması Dağıtım Fiyatı 6.000 TL

Zeytinburnu Hayır lokmacı fiyatlarını öğrenmek lokma Döktürme kampanyalarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz sıfır 532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir