ataşehir lokma döktürme

Ataşehir Hayır Lokması Döktürme

Ataşehir Lokma Döktürme – Lokma, mayalı hamurun yağda kızartılıp sonra üzerine şerbet dökülen, çıtır çıtır ve son derece lezzetli olmasıyla diğer birçok tatlıdan ayrışan bir hamur tatlısıdır. Uzun yıllardır bu tatlı, vefat eden birinin hayrına ya da bir işin olması için adak olarak dökülüp ardından yakın çevredeki halka dağıtılır ve bu kişilerin hayır duasının alınmasına vesile olur. 300 kişiden 4000 kişiye kadar lokma döktürebilirsiniz.

ataşehir lokmacı kiralama

Ataşehir Lokma Döktürme Hizmeti %20 İndirimli

Bu geleneğe ise hayır lokması Dökme geleneği adı verilir. Ölüm, hayırlı bir işin gerçekleşmesi, sevindirici bir olayın olması gibi birçok farklı durumda lokma döktürülmesi geleneği ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Uzun süredir Ege bölgesinde varlığını sürdüren bu gelenek, yakın zamanda diğer şehirlere de atlamıştır. Halkımızın Tüm Kesimlerinin Beğenisini Kazanan Lokma Tatlısını Sizde Cuma Günleri Cami Çıkışlarında İkram Edebilirsiniz.

ataşehir lokma dökme fiyatları

Ataşehir Lokma Döktürme Fiyatlarımızı Öğrenin

Lokmacı Furkan Usta olarak İstanbul’un güzel bölgelerinden biri olan Ataşehir’de bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Sayemizde Ataşehir Hayır lokması döktürme Servisi ve insanlara dağıtmak için uygun bir bölge haline geliyor. Uygun ve kampanyalı fiyatlarımız ile hijyenik ortamlarda yapılan lokmalarımızı Ataşehir halkına dağıtabilir, insanlara çıtır çıtır mükemmel bir lezzet tattırırken aynı zamanda hayır dualarını alabilirsiniz.

lokma döktürme ataşehir

Ataşehir’de Lokma Döktürmek Ve Ataşehir’de Hayır Lokması Dağıtmak İstiyorum Diyorsanız Bize Ulaşın. 0532 692 98 48