Gaziosmanpaşa Hayır Lokması

Gaziosmanpaşa Hayır Lokması

Gaziosmanpaşa Hayır lokması döktürme

Gaziosmanpaşa Lokma Hayrı Fiyatları

Gaziosmanpaşa Hayır Lokması En Çıtır Lokmaları Döküyor. İstanbul’un En güzel ilçelerimizden biri olan İstanbul Gaziosmanpaşa’da lokma döktürmek istediğinde aklına ilk önce Lokmacı Furkan Usta geliyor. Gaziosmanpaşa halkı iyi günlerinde de kötü günlerinde de hayır lokması döktürme ihtiyacı duyduğunda öncelikle bizleri arıyor.

gaziosmanpaşa lokmacı kiralama servisi

Gaziosmanpaşa Hayır Lokması Çok Avantajlı Fiyatlarla Hizmetinizde

30 senedir son derece profesyonel kadromuzla, özel lokma arabalarımız ve stantlarımızla, mükemmel lezzetli lokmalarımızla ve kimi zaman sizlere özel indirimlerimizle hayır lokması döküyor, lokmalarımızı dağıttığımız kişilerin damaklarını tatlandırırken sizlerin de bu kişilerden hayır duası toplamasına vesile oluyoruz. iddialıyız çünkü en iyi ve en çıtır lokmaları biz döküyoruz.

gaziosmanpaşa lokmacı fiyatları

Lokma Dökmede %100 Müşteri Memnuniyeti

Yıllardır ülkemizde olan bu güzel tatlıyı hayır lokması adı altında dağıtarak Gaziosmanpaşa’nın ihtiyaç duyan kişilerini doyuruyor, güzel bir tatlı yemek isteyen kişilerini ise mutlu ediyoruz. Ve sizler, Gaziosmanpaşa halkı olarak bizim insanları sevindirmemiz için lokmalarımızı alıyor, sizlere ve Gaziosmanpaşa halkına hizmet etmemize katkı sağlıyorsunuz.

Gaziosmanpaşa lokmacı

Gaziosmanpaşa’da Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Arayın

En az 500 kişiden başlayıp 10.000 kişiye kadar lokma yapabiliyor, yaptığımız lokmaların yanında tabak ve çatallardan kesinlikle ücret almıyoruz. Profesyonel lokmacılarımız ve lokma arabalarımızı da ödediğiniz ücrete dahil ediyor ve sizler sadece lokma için ücret öderken yanında bu hizmetleri sizlere hediye ediyoruz.

Gaziosmanpaşa Hayır Lokmacısı Kiralamak İçin Lokmacı Furkan’ı Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.