Maltepe Hayır Lokması

Maltepe Hayır Lokması

Maltepe Hayır Lokması

Maltepe Hayır Lokması olarak Düğün organizasyonu, sünnet düğünü, söz ve nişan merasimleri gibi iyi günlerinizde; cenaze, hastalık gibi kötü günlerinizde insanların hayır dualarını almak ister misiniz? İşte böyle günlerde döktürülen hayır lokması sayesinde birçok kişi, lokma dağıtılan kişiler tarafından hayır duası yağmuruna tutuluyor ve kötü durumları iyiye giderken iyi durumları daha da iyi oluyor, vefat eden yakınlarının ruhu huzura kavuşuyor.

Maltepe Lokmacı Kiralama

Maltepe Lokmacı Kiralama Servisi

İstanbul Maltepe’de lokma döktürmek isteyen kişiler bu iş için bizi tercih ediyor. 30 yıllık tecrübemiz, profesyonel lokmacı ekibimiz, özel stant ve arabalarımıza ek olarak sizlere özel uygun fiyatlarımızla lokma dökme ve dağıtma hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. yıllardır İstanbul halkına cenazelerde, yıldönümlerinde, mevlit ve kandillerde lokma döktürme servisini arayarak sevdiklerinizin arkasından dualar gönderin.

Maltepe Hayır Lokması Fiyatları %20 İndirimli

Lokmacı Furkan Usta olarak özel günlerinizi daha özel hale getiriyor, kötü günlerinizde sizlere destek oluyoruz. 500 kişiden başlayan lokma Dökme servisimiz ile sizlere son derece lezzetli ve çıtır çıtır lokmalar yapıyor, Maltepe halkına sıcak sıcak dağıtıyoruz. Sıcacık ve çıtır olan bu harika lezzet şöleni sayesinde Maltepe halkı sizlere hayır duası ediyor, iyi dilekler diliyor ve sizlerin yanında olarak sizleri destekliyor. 7/24 Furkan ustayı arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Maltepe lokma dökme çok ucuz

Maltepe’de Hayır Lokması Döktürmek İçin Bize Ulaşın, Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.