Eyüpsultan Hayır Lokması

Eyüpsultan Hayır Lokması

Eyüpsultan Lokma Döktürme

EyüpSultan Hayır Lokması – Düğün, sünnet düğünü, nişan merasimi, yeni iş yeri açılışı, yeni bir araba ya da ev satın alınması gibi sevinçli durumlarla birlikte cenazelerde, cenazelerin 7’sinde, 40’ında ve 52’sinde halka ücretsiz olarak dağıtılmasıyla bilinen hayır lokması, İzmir’de uzun yıllardır bir gelenek olarak varlığını sürdürmektedir. İzmir’den Tüm Türkiye’ye Yayılan Lokma Dökme Hayrı Lokmacı Furkan Vasıtasıyla Tüm İstanbul’da Yapılıyor.

eyüpsultan hayır lokması

Eyüp Sultan’da Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Arayın

Bu sürede kendi ilimizde ücretli olarak dağıtılan lokmalar yerine hayır lokması döktürüp bölge halkına dağıtmak ve bölge halkının hayır duasını alıp yüzlerindeki memnuniyeti görmek istiyorsanız, Lokmacı Furkan Usta olarak hizmetinizdeyiz. Sizler için bu geleneği uzaklardan alıp ayağınıza kadar getirmekten gurur duyuyoruz. istenilen adrese ve camiye gelip lokma hayrını sizler için gerçekleştiriyoruz.

eyüpsultan lokma dökme servisi

Eyüpsultan Hayır Lokması Çok Ekonomik

Artık İstanbul Eyüp hayır lokması için bizi tercih ediyor ve iyi ya da kötü olan özel günlerinden hayır lokmalarını bizlere döktürüyor. 500 kişiden 10.000 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz özel lokma araçlarımız ve stantlarımızla nerede lokma döktürmek isterseniz oraya gelebilir, 1.600 TL’den başlayan uygun fiyatlarımızla hem sizleri hem de Eyüp halkını mutlu edebiliriz. Bütün bu ücrete yeme içme araç gereçleri, nakliye ve servis elemanlarımızı da dahil ediyoruz.

Eyüpsultan Hayır Lokması Dökmek İsteyenler Bizleri Arasın Bilgi Alsın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.