Sarıyer Lokma Döktürme

Sarıyer Hayır Lokması Döktürme

Sarıyer Hayır Lokması Döktürme

Sarıyer hayır lokması dağıtım hizmetleri

Sarıyer hayır lokması fiyatlarını öğrenmek için şirketimizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında birçok ilçede mahalle cadde ve camilerde hayır lokması dağıtımlarımız devam ediyor. Sizin istediğiniz saatte istediğiniz mekânda lokma arabalarımız da girip sıcak bir şekilde lokmaları döküp şerbeti ekleyip sizlere halkımıza ikram ediyoruz.

Sarıyer Hayır Lokmacısı, Lokma Döktürmek

Sarıyer’de En Çıtır Saray Lokmalarını Döküyoruz

Yıllardır lokma dağıtarak hayırlara vesile oluyoruz. Sizler de lokmacı Furkan ustayı arayıp bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilir iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır sektörün lider firmalarından olan şirketimizi gönül rahatlığıyla arayıp rezervasyon yaptırın. Cenazelerde Camilere ve mezarlığa mobil seyyar lokma arabaları ile gelip en çıtır lokmaları dağıtıyoruz.

Sarıyer Hayır lokma döktürmek ne kadar

Sarıyer’de Lokma Döktürmek istiyorum diyorsanız bize ulaşın

Lokma döktürmek zor bir iştir her zaman hafif ve çıtır lokma tercih sebebidir işinin uzmanı lokma ustalarımız tarafından dökülen lokmalarımızı sizler de çok beğeneceksiniz ve gönül rahatlığıyla halkımıza ikram edeceksiniz. Yıllardır En Mutlu Ve Hüzünlü Anlarınızda Yanınızda Olup Halkımıza İzmir Ve Saray Lokmalarını İkram Etmekteyiz.

Sarıyer Hayır lokmacısı lokma döktürmek ne kadar

Sarıyer Lokmacı Kiralama Hizmeti İçin Bizden Destek Alın

Mobil lokma arabalarıyla geldiğimiz lokma dağıtım yerinde led tabelamıza rahmetlinin ismini yazıp kimin hayrına olduğunu doğrudan halkımıza ilan ediyoruz ve insanların hayır dualarını alarak işimizi tam layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Osmanlı’dan günümüze kadar ulaşan bu kültür, halkımızın ruhuna işlemiştir. Bir yakını vefat ettiğinde arkasından insanlara lokma ikram etmek veya yiyecek bir şeyler ikram etmek geleneğimizin bir parçasıdır.

Sarıyer hayır lokması fiyatları çok ekonomik ve uygundur

Minimum 500 kişilikten başlayan lokma dağıtımları minimum 3.500 liradan başlamaktadır. Lokma dökme fiyatlarımız yerin uzaklığı ve dökülen lokma sayısına göre değişiklik göstermektedir. 750, 1.000, 1.500, 2.000 ve üst katları olarak devam etmektedir. Bazen bir cuma namazı çıkışı, bazen bayram namazı çıkışı, bazen bir mevlid programı, bazen de bir düğün organizasyonunda lokma dağıtmak için lokmacı şirketimizi arayabilir bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Sarıyer hayır lokmacısı, lokma arabasıyla lokma dağıtımı yaptırmak isteyenler bizi arayabilir 0 532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir