esenyurt lokma döktürme

Esenyurt Hayır Lokması

Esenyurt Lokma Dağıtımı

Esenyurt Hayır Lokması – Yıllardır ülkemizde birçok farklı amaçla dökülen lokmayı ayağınıza kadar getiriyor, hayır lokması adı altında döküp Esenyurt halkına ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Eğer siz de lokma döktürüp halkımıza bu muazzam lezzeti tattırarak Esenyurt insanının hayır dualarını ve iyi dileklerini almak istiyorsanız, Lokmacı Furkan Usta olarak sizlere hizmet etmekten gurur duyarız. lokma dağıtımını istediğiniz camide ve istediğiniz sayıda ikramda bulunabilirsiniz.

Esenyurt Hayır lokması

Lokmacı Kiralama %20 İndirimli Ücretlerle

Yüzlerce kilometre uzakta sık sık, mutlu ya da mutsuz her olayda, dini bayramlar ve özel günlerde gerçekleştirilen bu geleneği sizlere sunuyoruz. İzmir halkından sık sık dinlediğimiz, sokakta ücretsiz olarak lokma dağıtılan ve insanların doyması sağlanan bu gelenek artık güzel ilçemize kadar geliyor ve lokma döküp dağıtıyoruz. en lezzetli ve en çıtır lokmaları deneyimli elemanlarımız tarafından döktürülüp gelen davetlilere dağıtıyoruz.

Esenyurt Hayır Lokması %100 Müşteri Memnuniyeti

Bizler de sizin için özel lokma arabalarımızla geliyor, lokmanızı döküyor, kendi getirdiğimiz tabak ve çatallarla servis ediyor, sizler için hayır duası kazandırıyoruz. Lokma siparişlerimiz 500 kişilik ve 1.600 TL’den başlamakla birlikte 10.000 kişiye kadar çıkabiliyor, sizlere özel %20 indirim imkanıyla uygun fiyatlara geliyor ve siz dahil birçok kişiyi mutlu ediyor. en leziz ve en iyi servis.

esenyurt lokma döktürmek istiyorum

Esenyurt’ta Lokma Hayrı Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız Lokmacı Firmamızı Arayın.
0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.