esenler hayır lokması

Esenler Hayır Lokması

Esenler Hayır Lokma Döktürme

Esenler Hayır Lokması – Mayalı hamurun yağda kızartılıp sonra üzerine şerbet dökülerek çıtır çıtır ve son derece lezzetli bir hale getirilmesiyle diğer birçok tatlıdan ayrışan hamur tatlımız, yani lokma, günümüzde birçok amaçla döktürülüp bölge halkına dağıtılıyor. Esenler Lokmacı Kiralama geleneğini yerine getirerek hem birçok insanı mutlu ediyor hem de hayır sahipleri bu kişilerden hayır duası alıyor.

esenler lokma döktürme servisi

Esenler Hayır Lokması %100 Memnuniyet

Hayır duası alan kişilerin iyi olan durumları daha iyiye giderken kötü durumları kötülükten kurtuluyor, vefat eden yakınları var ise ve lokma bu kişinin hayrına döktürülmüş ise bu kişinin ruhu huzur buluyor. Hayır lokması geleneği sayesinde halkımızın insanları birbirine daha çok bağlanırken ihtiyaç sahiplerinin karnı doyuyor, bir yandan da lokma döktüren kişiler iyi dileklerle karşılaşıyor.

esenler lokma dökme fiyatları

Esenler Lokmacı Kiralama %20 İndirimli

Lokmacı Furkan Usta olarak bu güzel hayır lokması geleneğimizi sizlere getirmekten gurur duyuyoruz. 500 kişiden başlayıp 10.000 kişiye kadar lokma dökebiliyor, bir yandan uygun fiyatlarımızla ve son derece lezzetli olan lokmalarımızla hem sizi hem de lokma dökülen bölgenin halkını mutlu ediyoruz. lokma dökmede bütün tedarik firmamız tarafından karşılanıyor. hamur, şerbet, tabak, çatal, nakliye ve dağıtım yapan elemanlar yine tarafımızdan yapılmaktadır.

Esenler Hayır Lokması En Uygun Fiyatlarla En Çıtır Lokmaları Döküyor, Dağıtım Ve İkram Konusunda Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.