lokma döktürme beylikdüzü

Beylikdüzü Hayır Lokması

Beylikdüzü Lokma Döktürme Servisi

Beylikdüzü Hayır Lokması – İstanbul’un En güzel ilçelerimizden biridir. Beylikdüzü hayır lokmacısı Lokma dağıtan Uzman Ve tecrübeli Elemanlar ile Çok Daha Leziz. Uzun yıllardır ilimizde ücretli olarak dağıtılan lokma, artık hayır lokması adı altında Beylikdüzü halkına sizin sayenizde ücretsiz olarak dağıtılıyor. ölmüşlerinizin arkasından hayırlar ve dualar göndermenin en güzel ve en kolay yolu lokma dağıtımı yapmaktır.

beylikdüzü lokma döktürme

Beylikdüzü Lokm Dökme Çok Ekonomik Fiyatlarla Lokma Dağıtıyoruz.

Düğün merasimi, nişan merasimi, sünnet düğünü, cenaze, kandil, bayram, mevlit okunması gibi durumlarda Lokmacı Furkan Usta olarak sizler için lokma döküp bölge halkına dağıtmaktan ve bölge halkının hayır dualarını almanıza vesile olmaktan gurur duyarız. 500 kişiden 10.000 kişiye kadar lokma hizmeti verebiliyor, birçok kişinin lokmanın harika lezzetine varmasını ve karnını doyurmasını sağlıyoruz.

Beylikdüzü lokma dökme fiyatları

Beylikdüzü Hayır Lokması %20 İndirimli

500 kişi için 1.600 TL’den başlayan Lokma Döktürme fiyatlarımızla sizin için buradayız. %100 müşteri memnuniyeti ve sizlere özel %20 indirimimizle özel günlerinizi daha lezzetli hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Üstelik nakliye, tezgah, stant, çatal, tabak ve servis elemanlarının hepsi lokma için vereceğiniz ücrete dahil oluyor. Hem son derece hijyenik ortamda yapılırken hem uygun fiyatlı olması hem de son derece lezzetli, çıtır çıtır, sıcacık olmasıyla hayır lokmamız çokça ilgi görüyor.

beylikdüzü hayır lokmacısı

Beylikdüzü Lokma Dökme Ve Dağıtım Hizmetleri İçin Lokmacı Furkan İle İletişime Geçin. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.