lokma döktürme beylikdüzü

Beylikdüzü Hayır Lokması

Beylikdüzü Hayır Lokması

Beylikdüzü hayır lokması dağıtımları Beylikdüzü başta olmak üzere Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar gibi ilçelerimizde de devam etmektedir. Hijyenik temiz ve yeni arabalarımızla halkımıza en kaliteli hizmeti sunmanın yıllardır gururunu yaşıyoruz. Tuzlu ve şerbetli olarak dağıtımlarını yaptığımız lokmalar İzmir ve saray lokması olarak da 2 çeşit sunulabilmektedir. Tabak çatal lokması şerbeti lokma ustalarıyla tam ve eksiksiz olarak sizlere sunum yapmaktayız.

Beylikdüzü lokma dağıtımı fiyatları kaç para

Beylikdüzü’nde hayır lokması döktürmek istiyorum ne yapmalıyım diyorsanız bizi arayın.

Beylikdüzü’nün tüm camilerinde sokaklarında mahalle ve caddelerinde hayır lokması dağıtımı yaptırmak isteyen hayır sahipleri şirketimizi gönül rahatlığıyla arayıp rezervasyonlarını oluşturabilirler bizlere sosyal medya üzerinden youtube kanalından internet sayfalarımızdan whatsapp üzerinden ve daha birçok noktadan ulaşıp iletişim kurup bilgi alabilirler 3 gün önceden bizi aramanız yeterli olabiliyor.

Beylikdüzü lokma döktürme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

Bizler ucuz olduğumuzu iddia etmiyoruz ancak kaliteli ve iyi hizmet sunduğumuzu iddia ediyoruz iyi hizmet de her zaman biraz ucuzdan daha pahalı olmaktadır. Ortalama 3.000 liradan başlayan hayır lokma dağıtım fiyatlarımız gidilen yerin ve dağıtılan sayının artmasına orantılı olarak da artmaktadır. Osmanlı’dan günümüze gelen bu lezzet halkımız tarafından çok beğenilmektedir ve bunu severek tüketmektedirler, lokmaları alıp yiyen insanlar ölmüşlerinin arkasından hayır dualar göndermektedirler.

Beylikdüzü Hayır Lokması Arabası İle Lokma Dağıtın

Türk toplumundan vazgeçilmezlerinden olan hayır hasenat böylesine yoğun bir şekilde yapıldığında ahirete intikal etmiş sevdikleriniz için bir dua seferberliği olmuş oluyor, bir insanın arkasından yapılabilecek nadir şeylerden biri olan dua böylesine zamanlarda onun ruhuna gönderilmektedir. Lokma Hayrı Yaptırabilir ve tüm ölmüşlerinize lokma dağıtımı yaptırabilirsiniz.

İstanbul'da lokma döktürmek ne kadar

Lokma Dağıtım Fiyatları Ne Kadar?

1.000 Adet Lokma Dökme Fiyatı3.000 TL
1.500 Kişilik Hayır Lokması Döktürme Ücreti4.000 TL
2.000 Tane Hayır Lokması Dağıtımı Fiyatı5.000 TL
3.000 Kişilik Lokma Döktürme Ücreti7.000 TL
Beylikdüzü hayır lokmacısı kiralamak istiyorum

Beylikdüzü Hayır Lokmacısı, Lokma döktürme Şirketi Olarak Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir